Rewelacyjna Inauguracja sezonu Starej Gwardii

W dniu wczorajszym rozegraliśmy dwa mecze w Futsalowej Lidze Oldbojów. Przed ich rozpoczęciem nie myśleliśmy, że zgarniemy komplet punktów. Drużyna z Odrzykonia i Raptorsi budzili respekt. Tak naprawdę to w tym składzie przeciwko innym Oldbojom graliśmy chyba tylko trzy razy (Iwonicz, Haczów i Kopytowa). Ale doświadczenie z Orlika i KALH zaprocentowało. Było trochę chaosu ale ambicja całej drużyny dała nam zwycięstwa i fotel lidera. W najbliższym meczu zagramy prawdopodobnie z najlepszą drużyną Ligi KS Karpaty więc czeka nas test prawdy co do naszym umiejętności, to jestem spokojny my nikogo się nie boimy- niech inni boją się nas :)
Aha na specjalne życzenie Ara aby strona tętniła życiem, przybliżymy sylwetkę jednego z naszych zawodników, a będzie to Aro.