Rusza SKALH

Na spotkaniu kapitanów, ustalono kilka najważniejszych kwestii dotyczących nowego sezonu. Najbardziej istotna jest ta o starcie ligi. Padła propozycja, aby pierwsze kolejki rozegrać już 15 października. Wysokość opłaty wpisowej nie jest jeszcze znana z uwagi na trwające rozmowy ze wszystkimi podmiotami.
Z ważniejszych dla nas zmian w regulaminie to:
1. Nie ma już konieczności posiadania Karty Zawodnika. Uczestnicy naszych rozgrywek mogą wybierać pomiędzy nią, a dowodem tożsamości.
2. Niewpisanie zawodnika do protokołu meczowego nie będzie już skutkowało walkowerem, a jedynie karą dwóch minut gry (lub do utraty bramki) w osłabieniu za każdego niewpisanego gracza.
3. Można będzie dopisać zawodnika do protokołu meczowego w trakcie jego trwania, np. gdy ten się spóźni.
Termin zgłaszania drużyn do rozgrywek wstępnie ustalono na 30 września.