Rozpoczynamy Futsalową Ligę Oldbojów

Uwaga "dziadki"!!!
W najbliższą sobotę 17.10.2015r. o godz 15,30 rozpoczynamy walkę w Lidze Oldbojów. Liga będzie składać się z 9 drużyn, w ostatniej chwili dołączyły FC Bobi i Haczów, a więc mamy do rozegrania 8 meczów. Z ostatnich rozmów na orliku wynika, że jest to optymalna dla nas liczba przeciwników przed sezonem. Spotykamy się o 15.30, gdyż jest to godzina spotkania wszystkich drużyn celem ustalenia szczegółów ligi. Rozpoczęcie rozgrywek o 16.00.
 Każdy zabiera niebieską koszulkę  i buty "halówki", bo w lankach jest zakaz grania. Weźcie również jakąś kaskę bo być może trzeba będzie na miejscu opłacić wpisowe.
Aha jedna najważniejsza uwaga: Z racji tego, że jest nas niewielu (po to, aby sobie więcej pograć) w razie nieobecności każdy zgłasza swoją nieobecność wcześniej przed meczem.
W tym tygodniu już jeden "Oldbojek" się zwolnił więc pozostali na 100% muszą być obecni.
Z piłkarskim pozdrowieniem :)
Wasz kolega sprawozdawca